Krajský svaz golfu

AKTUALITY

letní olympiáda dětí a mládeže - na ČT4

Hry V. letní olympiády dětí a mládeže České republiky se konají pod záštitou Asociace krajů České republiky.Z jihočeského golfového zastoupení se mezi staršími žákyněmi Františka Luňáčková umístila na 7. místě a mezi mladšími žačkami Barbora Kubíková na 8. místě.

zobrazit vloženo: 30. 06. 2011

Jamkový mistr - Aleš Nýdl

Jamkový mistr - Aleš Nýdl

Aleš Nýdl se zabydluje na jihočeském golfovém výsluní. V roce 2009 Mistrem Jihočeského kraje na rány, v roce následujícím (na rány) jej až v rozstřelu porazil Jakub Heindl z GC Hluboká nVlt., tedy zisk stříbrné a nyní..........

zobrazit vloženo: 19. 06. 2011

Sportovní hry V. letní olympiády dětí a mládeže

Sportovní hry V. letní olympiády dětí a mládeže

Na V. letní olympiádě dětí a mládeže České republiky, která se koná pod záštitou Asociace krajů České republiky a v tomto roce v Olomouci bude mít Jihočeský kraj zastoupení v golfu po dvou hráčích v kategorii mladší a starší žáci.

zobrazit vloženo: 14. 06. 2011

Ligový víkend a krajské zastoupení:

Ligový víkend a krajské zastoupení:

Extraliga a 1. liga nemá v letošním roce jihočeské zastoupení. Výsledky tohoto víkendu však naznačují silné ambice postupu minimálně z obou druholigových skupin (ženy i muži) a žen ze 3. ligy. Rozpačitý výkon GC N. Bystřice a uvíznutí na 3. místě není dobrým předpokladem k zisku postupového místa do 2. ligy.

zobrazit vloženo: 11. 06. 2011

základní kola dnes v Bechyni ukončena

základní kola dnes v Bechyni ukončena

Základní kola skončila a určila pořadí pro čtvrtfinále a semifinále. Všechna utkání v play-off se již hrají systémem jamkovky bez vyrovnání a do rozhodnutí. Základní kola byla v mnoha případech herní taktikou k získání výchozího postavení do první utkání v play off, v mnoha případech zůstali koně ve stáji právě pro play off.

zobrazit vloženo: 09. 06. 2011

Bechyňské golfové trio - serie turnajů krajského mistrovství

Bechyňské golfové trio - serie turnajů krajského mistrovství

V Bechyni se odehraje poslední kolo základní části, rozložené do dvou hracích dnů. Dne 2.6. byly odehrány kategorie: mládež – ženy a senioři a další čtvrtek dne 9.6. kategorie mužů, v dalším týdnu, ve dnech 18-19.6. následuje mistrovství Jihočeského kraje v jamkové hře. (semifinále a finále)

zobrazit vloženo: 02. 06. 2011