Krajský svaz golfu

AKTUALITY

termíny mistrovství kraje - družstva, jednotlivci

Upozorňujeme na přeložené termíny základních kol, hraných na hřištích Mnich a Bechyně a také na blížící se dvoudenní mistrovství jihočeského kraje jednotlivců na rány.

zobrazit vloženo: 09. 07. 2013

zpráva z Bechyně

zpráva z Bechyně

Psa by nevyhnal a již ani ne golfistu. Počasí bylo bohužel opět mocnější než my a proto muselo dojít ke zrušení základního kola Mistrovství jihočeského kraje.

zobrazit vloženo: 25. 06. 2013

Vltava kolem hřiště bublala

Vltava kolem hřiště bublala

Teplá Vltava jako hlavní tok nebyla včera vůbec ovlivněna slabým přítokem Studené Vltavy a u Hluboké již téměř bublala. Všem, kteří prošli tou výhní 37‘C, patří poděkování a úcta.

zobrazit vloženo: 19. 06. 2013

První kola soutěží ČGF

Ze čtrnácti jihočeských golfových klubů je zapojeno do soutěží , vypisovaných Českou golfovou federací „pět Klubů“ a „dva kluby“. Po prvních dvou kolech zůstaly ambice na postup u GC Týn n/Vlt. v kategorii „ženy“ a u GC Český Krumlov v kategorii „muži“, oba účastníci 2. ligy

zobrazit vloženo: 10. 06. 2013

z valné hromady ČUS

z valné hromady ČUS

Zasedání 12. valné hromady Jihočeské krajské organizace České unie sportu se mimo dalších hostů zúčastnil i předseda ČUS, Miroslav Jansta a hejtman jihočeského kraje Jiří Zimola.

zobrazit vloženo: 07. 06. 2013

MNICH - 4. června - všechny kategorie - ZRUŠENO

MNICH - 4. června - všechny kategorie - ZRUŠENO

Pro nepřízeň počasí, trvalé deště a podmáčení hřiště rozhodlo STK Krajského svazu po dohodě s provozovatelem hřiště Mnich o zrušení tohoto kola. Náhradní termín pro odehrání základního kola na Mnichu bude zvolen tak, aby golf byl i radostí ze hry, tedy s jistotou lepšího počasí a zejména s ohledem na hratelnost hřiště.

zobrazit vloženo: 03. 06. 2013